Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Przytoczna

Kolorowy pasek

SOŁTYSI I RADY SOŁECKIE GMINY PRZYTOCZNA 2019-2024

 

                                  WYKAZ                                                                                     

SOŁTYSÓW I RAD SOŁECKICH GMINY PRZYTOCZNA KADENCJA 2019-2024

 

Lp

Sołectwo

Sołtys

Skład Rady Sołeckiej

    1.

Chełmsko

Czesław Gmiąt

tel.725-154-627

Józef Kopowski- zastępca przewodniczącego

Zdzisław Radulski

Łukasz Opasek

Eugeniusz Maksym

 2.

Dębówko

Bernadeta Racewicz

Orłowce 7

tel.tel.697-180-587

Barbara Ślifierska

Joanna Białecka

Beata Kucharyk

Joanna Białecka-zastępca przew.

3.

Gaj-Poręba

Marek Matusiak

Gaj 17

tel. 726070583

Zofia Ratajczak

Bernadetta Matusiak

Jakub Krzystyniak

Łukasz Szczerbak-zastępca przewodniczącego

4.

Goraj

Agnieszka Winter

Goraj

tel.

Joanna Dąbrowska -zastępca przewodn.

Bogumiła Ostrowska

Jarosław Szlachetka

Adam Kępka

Sławomir Gmerek

Dorota Klemt

Daniel Urbański

 

5.

Krasne Dłusko

 Łukasz Fujak

Kr. Dłusko 24b/6

tel.782-068-912

 

 Halina Bielska

Aldona Bober

Aleksandra Bober-Sobczak-zastępca

Daniel Sobczak

Danuta Bieszk

 

6.

Krobielewo

Wasylkiewicz Jolanta

Krobielewo 23/1

tel. (95) 7494 887

Beata Musialska

Ewelina Mędykowska-zastępca

Ewelina Chrzanowska

Gertruda Urbanek

Katarzyna Wasylkiewicz

 

7.

Lubikowo

Paweł Rękawiecki

tel. 577-200-288

Marta Hoszko- zastępca przewodn.

Monika Królik

Paulina Czerniak

Małgorzata Sikorska

 

8.

Nowa Niedrzwica

Żaneta Wrona

Nowa Niedrzwica 3/1

tel..725 999 536

 Małgorzata Piotrowska

Kinga Krugiołka

Tomasz Kotyla

Iwona Szwarc-zastępca

Zdzisława Grocholewska

 

 

9.

Przytoczna

Oliwia Wychowałek

tel.668-855-309

 

Wojciech Lisek-zastępca

Iwona Milczewska

Magdalena Wychowałek

Marcin Kułak

Piotr Jeske

 

10.

Rokitno

Albert Szczyszyk

tel.505-122-305

Wiesław Masłowski-zastępca

Andrzej Lipski

Maria Dyla

Tomasz Cyfert

Wiesław Heba

Łukasz Hassa

Przemysław Szafrański

 

11.

Strychy

Krystyna Kaczmarek
Strychy 26

tel.723-496-662

Kalisz Kamila

Okińczyc Piotr

Okińczyc Monika-zastępca przewodn.

Kulisz Daniel

Łukasz Szewczyk

Damian Hercyg

Kulisz Dagmara

12.

Stryszewo

Krystyna Adamczak

Stryszewo 2

tel. 515 247 788

Teresa Wik- zastępca przewodn.

Agnieszka Anioł

Dorota Zapolska

Anna Roszkowska

Robert Kamiński

Dorota Kamińska

Marianna Pawlikowska

 

 

 

13.

 

 

Twierdzielewo

 

 

Góra Marek

Twierdzielewo 11

tel. (95) 7493 963

 

Agnieszka Rzepecka- zastępca przewodnicząca

Gabryela Sieradzka

Anna Góra

Łukasz Góra

Wioletta Szyszka

 

14.

Wierzbno

Joanna Kabat

tel.508 803 781

Ireneusz Koput- zastępca przew.

Magdalena Ciesiółka,

Tadeusz Szulczyński

Dariusz Szulczyński

 

 

Metadane

Źródło informacji:33
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:33
Data wprowadzenia:2007-04-03 20:56:41
Opublikował:33
Data publikacji:2007-04-03 20:58:00
Ostatnia zmiana:2020-01-08 10:52:03
Ilość wyświetleń:12774
Urząd Gminy Przytoczna
ul. Rokitiańska 4, 66-340 Przytoczna

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij