WYKAZ                                                                                     

SOŁTYSÓW I RAD SOŁECKICH GMINY PRZYTOCZNA KADENCJA 2019-2024

 

 

Lp

Sołectwo

Sołtys

Skład Rady Sołeckiej

    1.

Chełmsko

Czesław Gmiąt

Chełmsko 48/3

tel. 725-154-627

Józef Kopowski-z-ca przewodniczącego

Zdzisław Radulski

Łukasz Opasek

Eugeniusz Maksym

 2.

Dębówko

Bernadeta Racewicz

Orłowce 7

tel. 697-180-587

Barbara Ślifierska

Joanna Białecka

Beata Kucharyk

Joanna Białecka-z-ca przewodniczącego

3.

Gaj-Poręba

Marek Matusiak

Gaj 17

tel. 726-070-583

Zofia Ratajczak

Bernadetta Matusiak

Jakub Krzystyniak

Łukasz Szczerbak-z-ca przewodniczącego

4.

Goraj

Agnieszka Winter

Goraj 13/4

tel. 511-260-335

Joanna Dąbrowska-z-ca przewodniczącego

Bogumiła Ostrowska

Jarosław Szlachetka

Adam Kępka

Sławomir Gmerek

Dorota Klemt

Daniel Urbański

5.

Krasne Dłusko

Łukasz Fujak

Kr. Dłusko 24b/6

tel. 782-068-912

 

 Halina Bielska

Aldona Bober

Aleksandra Bober-Sobczak-z-ca przewodniczącego

Daniel Sobczak

Danuta Bieszk

6.

Krobielewo

Ewelina Mędykowska

Krobielewo 23/1

tel. 661-441-500

Beata Musialska-z-ca przewodniczącego

Ewelina Mędykowska

Ewelina Chrzanowska

Gertruda Urbanek

Katarzyna Wasylkiewicz

7.

Lubikowo

Paweł Rękawiecki

Lubikowo 1

tel. 577-200-288

Marta Hoszko-z-ca przewodniczącego

Monika Królik

Paulina Czerniak

Małgorzata Sikorska

8.

Nowa Niedrzwica

Żaneta Wrona

Nowa Niedrzwica 3/1

tel. 725-999-536

Małgorzata Piotrowska

Kinga Krugiołka

Tomasz Kotyla

Iwona Szwarc-z-ca przewodniczącego

Zdzisława Grocholewska

9.

Przytoczna

Oliwia Wychowałek

ul. Akacjowa 18

tel. 668-855-309

 

Wojciech Lisek-z-ca przewodniczącego

Iwona Milczewska

Magdalena Wychowałek

Marcin Kułak

Piotr Jeske

10.

Rokitno

Albert Szczyszyk

Rokitno 48

tel. 505-122-305

Wiesław Masłowski-z-ca przewodniczącego

Andrzej Lipski

Maria Dyla

Tomasz Cyfert

Wiesław Heba

Łukasz Hassa

Przemysław Szafrański

11.

Strychy

Krystyna Kaczmarek
Strychy 26

tel. 723-496-662

Kalisz Kamila

Okińczyc Piotr

Okińczyc Monika-z-ca przewodniczącego

Kulisz Daniel

Łukasz Szewczyk

Damian Hercyg

Kulisz Dagmara

12.

Stryszewo

Krystyna Adamczak

Stryszewo 2

tel. 515-247-788

Teresa Wik-z-ca przewodniczącego

Agnieszka Anioł

Dorota Zapolska

Anna Roszkowska

Robert Kamiński

Dorota Kamińska

Marianna Pawlikowska

 

       13.

 Twierdzielewo

Góra Marek

Twierdzielewo 11

tel. (95) 7493 963

Agnieszka Rzepecka-z-ca przewodniczącego

Gabryela Sieradzka

Anna Góra

Łukasz Góra

Wioletta Szyszka

14.

Wierzbno

Joanna Kabat

Wierzbno 4B/3

tel. 508-803-781

Ireneusz Koput-z-ca przewodniczącego

Magdalena Ciesiółka

Tadeusz Szulczyński

Dariusz Szulczyński